Strefa sprzedającego

Wirtualne zwiedzanie nieruchomości 


Jako jedyni na lokalnym rynku wprowadzamy tę spektakularną, interaktywną prezentację nieruchomości w internecie jako nowy instrument promowania nieruchomości. W całej Polsce z tego narzędzia korzysta zaledwie kilka agencji nieruchomości.
Żaden nawet najbardziej szczegółowy opis nie zastąpi multimedialnej prezentacji obiektu. Dobrze wyeksponowana oferta umożliwiająca dokładne zapoznanie się z produktem będzie zawsze lepiej postrzegana przez klientów!!! (jako bardziej wyjątkowa, niezwykła). Ten nowy instrument daje niezwykłe możliwości i wrażenia wizualne – klient przenosi się w bardzo realistycznie odwzorowane odbicie rzeczywistości, w pełni interaktywnej i pozwalającej na realistyczne przechodzenie z pomieszczenia do pomieszczenia.Dotychczas wykorzystywane, płaskie techniki fotografowania nie zawsze są w stanie oddać wyjątkowy charakter przedstawianego miejsca. Fotografia panoramiczna dzięki wrażeniu trójwymiarowości i multimedialności jest doskonałym narzędziem promocji praktycznie każdej oferty!!! 
Zastosowanie nowoczesnych technologii prezentacji umożliwia oglądanie miejsca pod każdym kątem, z płynnym przewijaniem, zbliżaniem i oddalaniem obrazuZdjęcia panoramiczne to połączenie profesjonalnej fotografii, cyfrowej obróbki i technologii informatycznej. Do tworzenia naszych wirtualnych wycieczek używamy wyspecjalizowanego sprzętu i oprogramowania.Wirtualne wycieczki to multimedialne narzędzie, które przy wykorzystaniu zdjęć panoramicznych stwarza szansę odwiedzenia miejsc często oddalonych o setki kilometrów, bez wstawania od komputera. Prezentacja daje możliwość znalezienia się wewnątrz prezentowanej przestrzeni, przechodzenia do kolejnych pomieszczeń budynku, a nawet wędrowania po całych miastach. Dla ułatwienia nawigacji częścią prezentacji jest mapa, bądź plan, na którym zaznaczona jest aktualna pozycja zwiedzającego. Całość wzbogacona jest aktywnymi punktami przenoszącymi do kolejnych miejsc. Oddziaływanie obrazem w ten sposób to doskonała szansa na uatrakcyjnienie oferty i podniesienie jej prestiżu, a także wyróżnienie spośród całej masy ofert i ogłoszeń tradycyjnych. To także zwiększenie efektywności sprzedaży i zaoszczędzenie czasu agenta i właściciela, dzięki wirtualnym wycieczkom klienci samodzielnie dokonają wstępnej selekcji. Ciekawy sposób prezentacji oferty to mocny argument przemawiający za podpisaniem przez klienta umowy na wyłączność. Wirtualne zwiedzanie mieszkania lub domu wykonujemy przy PAKIECIE VIP (zlecenie na wyłączność).

Aby współpraca Sprzedającego z Pośrednikiem była zadowalająca, już na samym jej początku należy jasno określić jej zasady. Proponujemy Państwu dwa pakiety – dla zwiększenia przejrzystości naszych usług. Państwo decydujecie, który pakiet jest dla Was korzystniejszy. My zgodnie z Waszym życzeniem podejmujemy odpowiednie działania, rozpoczynając tym samym proces sprzedaży/wynajmu Państwa nieruchomości.

Pakiet standardowy: 
W pakiecie standardowym współpracujemy na podstawie umowy otwartej – bez wyłączności. Zleceniodawca płaci Pośrednikowi wynagrodzenie gdy ten wskaże mu kontrahenta.
Sprzedaż/wynajem nieruchomości w tym systemie daje Państwu możliwość zgłoszenia swojej oferty również w innych biurach nieruchomości. Paradoksalnie, ten typ współpracy nie gwarantuje szybkiej transakcji.  Z powodu niepewności wynagrodzenia każdy Pośrednik realizujący umowę otwartą bardzo ostrożnie inwestuje w reklamę nieruchomości – nie ma bowiem pewności czy poniesione nakłady zostaną zwrócone. Państwa nieruchomość funkcjonuje w kilku lub kilkunastu biurach, ale Pośrednicy nie wiedzą czy zdążą sprzedać ją przed innymi pośrednikami dlatego nie mają czasu na dokanie marketingowej analizy i zastosowanie profesjonalnych instrumentów promocji, które pozwolą na znalezienie najlepszego klienta oraz osiągnięcie najwyższej ceny. 

W ramach pakietu standard* oferujemy państwu:

 • oględziny nieruchomości,
 • wsparcie dotyczące ustalenia ceny ofertowej,
 • rejestrację oferty i wykonanie opisu i zdjęć,
 • umieszczenie oferty we własnym katalogu,
 • przekazanie oferty do partnerskich biur nieruchomości,
 • prezentację oferty klientom naszego biura,
 • zamieszczenie oferty na stronie www.nieruchomosciopiat.com
 • ograniczoną reklamę w prasie codzienniej i internecie,
 • obecność w trakcie negocjacji,
 • pomoc w organizowaniu umów (przedwstępnej i końcowej),

Pakiet V.I.P.:
Oferta w pakiecie V.I.P. skierowana jest do osób, które oczekują wysokiej jakości usługi, profesjonalnej obsługi i szybkich efektów.
W pakiecie V.I.P. pracujemy na podstawie umowy na wyłączność. Jesteśmy wówczas jedynym agentem, który zajmuje się sprzedażą/wynajmem Państwa nieruchomości. Agent sporządza plan działań marketingowych, który zapewni skuteczną promocję Państwa nieruchomości. Ten pakiet gwarantuje bardzo ścisłą współpracę między Państwem, a Państwa agentem, co ułatwia szybkie korekty w ofercie, bieżące reagowanie na zmiany zachodzące na rynku nieruchomości – ma to olbrzymie znaczenie dla wizerunku promowanej oferty. Dzięki temu, że ofertą zajmuje się tylko jeden agent w każdej chwili możecie Państwo otrzymać od niego pełne informacje na temat sytuacji na rynku, potencjalnych klientów i reakcji rynku na daną ofertę.
Agent obecny jest przy wszystkich prezentacjach Państwa nieruchomości, zadba by prezentacje odbywały się w dogodnym terminie oraz aby potencjalni klienci otrzymali rzetelną i pełną informację niezbędną do podjęcia decyzji o zakupie/najmie.
Ponadto klientom korzystającym z pakietu V.I.P. w celu uatrakcyjnienia oferty, podniesienia jej prestiżu, a także wyróżnienia spośród całej masy tradycyjnych ogłoszeń oferujemy nowoczesne WIRTUALNE WYCIECZKI/FOTOGRAFIE PANORAMICZNE. Dzięki zastosowaniu takiego instrumentu promocji Państwa oferta będzie jedną z nielicznych prezentowanych w tej nowoczesnej, eksluzywnej formie. Oferta będzie na rynku bardziej widoczna i zdecydowanie dzięki multimedialnej formie prezentacji bardziej atrakcyjna. Dzięki wirtualnym wycieczkom zainteresowani zakupem/najmem samodzielnie dokonają wstępnej selekcji, dzięki czemu na prezentacjach Państwa nieruchomości nie będą pojawiać się przypadkowi klienci.

W ramach pakietu V.I.P.* oferujemy państwu:

 • oględziny nieruchomości,
 • wsparcie dotyczące ustalenia ceny ofertowej,
 • weryfikację stanu prawnego,
 • ustalenie wszelkich warunków transakcji oraz merytorycznej pomocy w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży,
 • rejestrację oferty i wykonanie opisu i zdjęć – w tym zdjęć panoramicznych lub sporządzenie wirtualnej wycieczki (jeśli warunki fizyczne obiektu na to pozwalają),
 • umieszczenie oferty we własnym katalogu,
 • przekazanie oferty do partnaerskich biur nieruchomości,
 • prezentację oferty klientom naszego biura oraz partnerskich biur,
 • zamieszczenie oferty na stronie www.nieruchomosciopiat.com,
 • reklamę w prasie codzienniej i branżowej,
 • reklamę w najpopularniejszych ogłoszeniowych serwisach internetowych,
 • przekazywanie pełnej informacji na temat prowadzonych działań,
 • przygotowanie spotkań z osobami zintereowanymi zakupem/najmem, obecność w trakcie negocjacji,
 • pomoc w organizowaniu umów (przedwstępnej i końcowej),
 • zorganizowanie przekazania nieruchomości.

* – powyższe informacje mają charakter ogólny. Szczegóły mogą różnić się w zależności od rodzaju transakcji oraz cech charakterystycznych nieruchomości. Szczegóły uzgodnione zostaną przy podejmowaniu współpracy.